Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 11 iš 11

Tema: Sony mex 1hd

  1. #1
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    34
    Žinučių
    3,236
    Rep Power
    52

    Pagal nutylėjimą Sony mex 1hd

    Kokios nuomonės apie šį žaislą? Konkrečiai domintų grojimo kokybė ir niuansai, bei pajungimo galimybės(išvadai) nelabai radau "OWNER Manual" gal kas nors pasidalintų ?
    Kokie realūs konkurentai iš dabartinės rinkos, pvz: 9812 9855 9853 p77 909/99
    Kolkas tiek.
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

  2. #2
    Aktyvus Flyner is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    40
    Žinučių
    127
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: Sony mex 1hd

    Teko ji girdeti, uz Alpine 9812, 9855 tikrai geriau neskamba... Man kazkaip nelabai patiko. Teisingai pats ishsireishkete- zaislas... ops:

  3. #3
    EMMA LT komanda AudrunasV is on a distinguished road AudrunasV's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas Lithuania
    Žinučių
    1,306
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą Ats: Sony mex 1hd

    Va cia nesutiksiu... Tikrai ne zaislas.... o vienas is rimciausiu Sony ketinimu - tai deka.. tikrai savotiskas aparatas
    + 370 682 19776
    www.carsystems.lt

  4. #4
    Aktyvus Flyner is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    40
    Žinučių
    127
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: Sony mex 1hd

    Citata AudrunasV link=topic=4387.msg48170#msg48170 date=1164921265 rašė čia:
    Va cia nesutiksiu... Tikrai ne zaislas.... o vienas is rimciausiu Sony ketinimu - tai deka.. tikrai savotiskas aparatas
    Gal ir savotishkas, taciau man valdymas kazkoks ne koks o ir garsas nelabai... Cia gal to kuris rode man ji automobilis kaip tai durnai padarytas buvo ar kaip, bet man jis nelabai graziai skambejo... ops:

  5. #5
    EMMA LT komanda AudrunasV is on a distinguished road AudrunasV's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas Lithuania
    Žinučių
    1,306
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą Ats: Sony mex 1hd

    Na ne viskas priklauso nuo "galvos"
    + 370 682 19776
    www.carsystems.lt

  6. #6
    Aktyvus Flyner is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    40
    Žinučių
    127
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: Sony mex 1hd

    Citata AudrunasV link=topic=4387.msg48203#msg48203 date=1164963017 rašė čia:
    Na ne viskas priklauso nuo "galvos"
    Ash tai suprantu. Taciau pasiklauses susidariau pirma ispudi, plius dar pridejau nuomone apie SONY grotuvus ir gavau rezultata, kuris greiciausiai buvo skubotas... ops: :smt017

  7. #7
    EMMA LT komanda AudrunasV is on a distinguished road AudrunasV's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas Lithuania
    Žinučių
    1,306
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą Ats: Sony mex 1hd

    Deja nors ir budama didele kompanija SONY - pakankamai konservatyvi. Geriausius modelius palieka savai rinkai. Dar vienas dalykas - teko matyti ir netikru (padirbtu) aparatu. Kas brangu - galima pagaminti kopija. Tai irgi variantas.
    Paskutinis DVD grotuvas imontuotas pas autoveziu vairuotoja, kuris pirko "nebrangiai" nauja daikta rusijoje - JVC. Na kai ishtaukiau is dezutes - jis niekada nebuvo mates net arti JVC gamyklos.. net eurofishkiu nera... ir vietoje skystu kristalu ekraniuko - paprastas diodinis.. nors forma - netoli buvusi.. taip kad... :smt017
    + 370 682 19776
    www.carsystems.lt

  8. #8
    Aktyvus Flyner is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    40
    Žinučių
    127
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: Sony mex 1hd

    Citata AudrunasV link=topic=4387.msg48234#msg48234 date=1164976240 rašė čia:
    Deja nors ir budama didele kompanija SONY - pakankamai konservatyvi. Geriausius modelius palieka savai rinkai. Dar vienas dalykas - teko matyti ir netikru (padirbtu) aparatu. Kas brangu - galima pagaminti kopija. Tai irgi variantas.
    Paskutinis DVD grotuvas imontuotas pas autoveziu vairuotoja, kuris pirko "nebrangiai" nauja daikta rusijoje - JVC. Na kai ishtaukiau is dezutes - jis niekada nebuvo mates net arti JVC gamyklos.. net eurofishkiu nera... ir vietoje skystu kristalu ekraniuko - paprastas diodinis.. nors forma - netoli buvusi.. taip kad... :smt017
    Va va... Ir zinok dabar zmogus... :smt021

  9. #9
    Naujokas paulinijus is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Amžius
    43
    Žinučių
    89
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą Ats: Sony mex 1hd

    mm turejau sita modeliuka buvau susizavejes displejumi,bet po savaites su dziaugsmu atsikraciau nes mano kolonkes komponentines pradejo negraziai grot,istiesu nezinau nei vieno sony kad atkurtu grazu garsa, na nebent jai pas jus paprastos koloneles ir neskiriat zemo daznio nuo vidut,daznio garso skambejimo

  10. #10
    Savas ttadaz is on a distinguished road ttadaz's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    42
    Žinučių
    623
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą Ats: Sony mex 1hd

    Citata paulinijus link=topic=4387.msg49369#msg49369 date=1166502041 rašė čia:
    mm turėjau sita modeliuka buvau susizavejes displejumi,bet po savaites su dziaugsmu atsikraciau nes mano kolonkes komponentines pradejo negraziai grot,istiesu nežinau nei vieno sony kad atkurtu grazu garsa, na nebent jai pas jus paprastos koloneles ir neskiriat žemo daznio nuo vidut,daznio garso skambejimo
    Kažką tu čia skiedi :smt018
    Real master saund (RMS)

  11. #11
    Aktyvus ciubarikasss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2005
    Vieta
    vilnius-moletai
    Amžius
    41
    Žinučių
    164
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą Ats: Sony mex 1hd

    Citata paulinijus link=topic=4387.msg49369#msg49369 date=1166502041 rašė čia:
    mm turėjau sita modeliuka buvau susizavejes displejumi,bet po savaites su dziaugsmu atsikraciau nes mano kolonkes komponentines pradejo negraziai grot,istiesu nežinau nei vieno sony kad atkurtu grazu garsa, na nebent jai pas jus paprastos koloneles ir neskiriat žemo daznio nuo vidut,daznio garso skambejimo
    šiaip manau kiekvienam yra savo, kas patinka man nebutinai turi patikti kitam.
    p.s. kiek bandžiau grotuvų ant savo susidėtos sistemos (ju nebuvo labai daug) bet už mex5di dar nei vienas geriau negrojo :supz:

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT