Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 3 iš 3

Tema: Lietuvos radijo stočių siunčiamo signalo poliarizacija

  1. #1
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Lietuvos radijo stočių siunčiamo signalo poliarizacija

    Gal kas analizavo situaciją su siunčiamo signalo poliarizacija UTB (FM) diapazono radijo stotims? Bandžiau rasti sąrašą kur būtų surašyta regionas, stotis, dažnis, poliarizacija, tačiau man to nepavyko padaryti. Kiek suprantu, pagrindinnė masė dirba su horizontalia poliarizacija (H) ir mažesnė dalis su vertikalia (V). Galvoju ką daryti su namine antena, užkniso laidas įkištas
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  2. #2
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą


    čia gali pasižiūrėti http://www.rrt.lt/bc/RadioA.aspx

  3. #3
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Dėkui, aš bandžiau iki šio rezultato prieiti per titulinį rrt puslapį, tačiau man nepavyko.
    Labai įdomi situacija, matau tik tris stotis dirbančias horizontalioj poliarizacijoje, tačiau pas mane didžioji dalis geriau veikia būtent horizintaliai pasukus anteną. Reiškia atspindžiai, nors man atrodo Juragiai nuo stogo matosi tiesiogai. Reiks rinkti vietą antenai...
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT