Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 4 iš 4

Tema: Dėl subo pasirinkimo

  1. #1
    Fuksas paulius85 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Amžius
    38
    Žinučių
    4
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Dėl subo pasirinkimo

    Sveiki, norėčiau nusipirkti žemadažnę kolonėlę i savo auto..Auto - Audi A6 c4 sedanas. Garsas iš bagažinės eis per slidžių anga nuleidus porankį. Dabar i duris yra sudėti Hertz komponentai, bei pajungti nuo Blaupnkt gta 475. Tai du kanalai yra likę kaip tik bosiukui, sutiltavus rašo kad prie 4omu turėtų atiduot 210w Rms. Na kiek iš tikro ten atiduoda tai velniai ten žino, bet buvau kartą pasiskolinęs iš pažįstamo Alpine swe 1243E su nemaža fazikine dėže, na tai stiprintuvas neblogai susidorojo su iššūkiais, na žodžiu man visai patiko šio modelio teikiamas žemas garsas. Taigi nusprendžiau nusipirkti žemų dažnių garsiakalbi ir dėžę bandyt pasidaryti pats nes turiu galimybes padirbėt su medžiu.Pradžioj kol perskaičiau forumą tai buvau linkęs Į JL Audio firmą,10W0v2-4 arba 12W0v2-4 modelius.Bet po to forume perskaičiau kad ne vienam iškilo problemos su šios firmos žemadažniais http://forumas.i-klubas.lt/showthread.php?t=9597 Ar daugeliui taip būna kad plyšta tie difuzoriai, ar nevarta dėl to nerimauti, gal būt ne visiems kyla tokių problemų, o gal čia tik konkretiems modeliams taip? Tai po to kažkaip pradėjau dairytis į Alpine swe(swl) 1043E arba 1243E.Šiaip buvau lyg ir apsisprendęs pirkti Alpine firmos žemadažnę kolonėlę. Buvau dar neapsisprendęs ar 10" ar 12" garsiakalbi imti , nes nelabai isivaizduoju kurio dydžio garsiakalbis man labiau tiktu pagal mano poreikius. Kai pradėjau vesti derybas su keliais pardavėjais dėl Alpine žemadažnio tai likau nustebęs kad man nepataria pirkt šios klasės Alpine kolonėlės, tipo neverta už tokius pinigus. tipo man nepatiks jų skleidžiamas garsas, ir įtikinėja kad geriau JL Audio arba Hertz. Tai dabar visai pasimečiau. Norėčiau kad jūs padėtumėte apsispręsti ką pasirinkti. Mano poreikiai nėra dideli, subui galiu skirti apie 300litų. mano klausoma muzika įvairi: nuo lengvo rock( scorpions, def lepards) iki pop, bei power hit radio stiliaus muzikos. Norėčiau daugiau kokybės bei sodresnio žemo dažnio, na bet butų smagu išgauti šiek tiek jėgos, slėgio, bet kad nebūtų labai plaktukas..Vietos bagažinėje norėčiau pataupyti tad mažesnė dėžė būtų privalumas... Taigi jei nesunku padėkit apsispręsti ką pasirinkti pagal mano pinigus bei turimą stiprintuvą,kokio tipo bei tūrio dėžę daryti ir t.t.
    Last edited by paulius85; 2011-04-09 at 01:11 PM.

  2. #2
    Fuksas paulius85 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Amžius
    38
    Žinučių
    4
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Matau nelabai kas nori patart, tai aš pasikalbėjęs su keliais garso technikos instaliatoriais nusprendžiau visgi imti JL Audio 10w0v2-4.. Mano poreikiams tikrai turėtų užtekti. Tai bandysiu daryti uždarą dėžę pagal gamintojo rekomendacijas 18,41 litro. Norėjau paklausti čia dar prie šio dydžio reikia pridėti pačio garsiakalbio tūrį? Ar gali šio garsiakalbio tūris būti 0,96 litro , nes kiek supratau tai Driver displacement nurodo tai? Ar aš čia ne taip sužiūrėjau?

  3. #3
    Rašytojas Blogulis is an unknown quantity at this point
    Registracijos data
    Oct 2008
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    43
    Žinučių
    356
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Gamintojas dėžių tūrius nurodo jau su viskuom įskaičiuota.

  4. #4
    Fuksas paulius85 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Amžius
    38
    Žinučių
    4
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Aišku, dėkui.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT