Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 10 iš 10

Tema: Ką manot apie cadence?

  1. #1
    Naujokas Imbocilas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Žinučių
    95
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą Ką manot apie cadence?

    Ką manot apie Cadence WB12-4 suba? Koke jų kokybė grojimo?<-----Svarbiause. Aš ieškau įkandamos kainos subo kur grotų žemai. Mano akį patrauke jo kaina ir deklaruojamas galingumas.
    Ir dar šitas subas turi vieną 4 omų ritę, ar galečiau aš pajunkt du tokius subus sutiltavus ir gaut 2 omus?

  2. #2
    Naujokas BartekZ is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2008
    Vieta
    Kretinga
    Amžius
    36
    Žinučių
    98
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Dėl grojimo kokybės nežinau, bet dėl pajungimo, tai gali. Sujungus du keturių omų žemadažnius lygiagrečiai gausis 2 Ohm.

  3. #3
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    praktiškai visi Cadence yra grynos pompos, su visomis iš to sekančiomis išvadomis
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  4. #4
    Naujokas Imbocilas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Žinučių
    95
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Grynos pompos? Kaip suprast ? Tipo atsilikeliai gamino ?

  5. #5
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata Imbocilas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Grynos pompos? Kaip suprast ? Tipo atsilikeliai gamino ?
    didelė eiga nu, nemažai srauto, žemas gana palaidas ir lėtas. srautui gauti neblogai....
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  6. #6
    Naujokas Imbocilas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Žinučių
    95
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Kaiptik man

  7. #7
    Savas spydas will become famous soon enough spydas will become famous soon enough spydas will become famous soon enough spydas will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Amžius
    47
    Žinučių
    803
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą

    Citata Imbocilas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Ką manot apie Cadence WB12-4 suba? Koke jų kokybė grojimo?<-----Svarbiause. Aš ieškau įkandamos kainos subo kur grotų žemai. Mano akį patrauke jo kaina ir deklaruojamas galingumas.
    Ir dar šitas subas turi vieną 4 omų ritę, ar galečiau aš pajunkt du tokius subus sutiltavus ir gaut 2 omus?
    Pavelta terminologija biškį - gali ir susipainioti. Subai nesitiltina sujungus juos tokius 2 lygiagrečiai - gausi bendrą varžą 2 Om. Čia OK. Tačiau tais gautais 2 omais tiltinant du stiprintuvo kanalus (jei tai turėjai omeny), gausis apkrova 1 Om kanalui, kas daugumai stiprintuvų gali būt mirtis. Tokiu atveju turi ieškot arba stiprintuvo, kuris veža 1 Om kanalui, arba tiesiog imi D klasės monobloką - smarvės paprastai jie turi kad porą "pompų" ištampyt, dėl 2 Om nesiparina plius taupys elektrą
    The only brand I can not stand is a music that I hear.

  8. #8
    Naujokas Imbocilas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Žinučių
    95
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Citata spydas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Pavelta terminologija biškį - gali ir susipainioti. Subai nesitiltina sujungus juos tokius 2 lygiagrečiai - gausi bendrą varžą 2 Om. Čia OK. Tačiau tais gautais 2 omais tiltinant du stiprintuvo kanalus (jei tai turėjai omeny), gausis apkrova 1 Om kanalui, kas daugumai stiprintuvų gali būt mirtis. Tokiu atveju turi ieškot arba stiprintuvo, kuris veža 1 Om kanalui, arba tiesiog imi D klasės monobloką - smarvės paprastai jie turi kad porą "pompų" ištampyt, dėl 2 Om nesiparina plius taupys elektrą
    Supratau . Gerai, kad dar nejungiau nieko. Buvau įsikirtes kad stipras mano prie 2 omu dirba. Visai nepagalvojau, kad pajungus jį tiltu gaunas 4 omai...

  9. #9
    beausis :) manacas is on a distinguished road manacas is on a distinguished road manacas is on a distinguished road manacas's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Calgary, Canada
    Amžius
    39
    Žinučių
    895
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    pajungus tiltu, gaunasi 1 omas!

  10. #10
    Naujokas Imbocilas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Žinučių
    95
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    rakinam

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT