Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 1 2 3
Rodyti rezultatus nuo 61 iki 66 iš 66

Tema: Garso ir vibro izoliacija

  1. #61
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    Kad nebūtų reklamos tai, pasakysiu taip, geriausiai visus metalinius elemntus apklijuoti bitumu su folga, kur yra didelis triūkšmo šaltinis (ratų arkos, transmisinis tunelis, ir t.t.) tada at viršaus dėti-klijuoti storą porėtą medžiagą kaip paralonas, vata. Gamintojų yra ne vienas manau googlas tau padės susirasti kagal tavo gyvenamą vieta reikiamų prekių.
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

  2. #62
    Jaunius kebabas is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2009
    Žinučių
    13
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    Vieta: Vilnius.
    Reklama - domina,
    Pigesnios kainos per skelbimus ar PM - irgi domina
    O gamintojų daug, ir man nesusidūrus su šia rinka tai jie visi vienodi.. O norėčiau tokio kaina/kokybė varianto

  3. #63
    Jaunius Cerwin Vega is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2009
    Žinučių
    21
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    Sveiki, gal kas galit rekomenduoti žmogų, kuris galėtų padaryti garso-vibro izoliaciją automobiliui?

  4. #64
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    neseniai pasidariau durų garso izoliacija ir labai susinervinau kai po jos staiga aparaturą tarsi išsiderino skambesys tapo siaubingas itin žemesniuose dažniuose kuris įtakoja ir kitus dažnius. tris mėn derinau garsą važinėdamas buvau jau lyg jau patenkintas, trūko tik vibro izol... ir še tau.. teks vėl žaisti...tokie tai pastebejimai..

  5. #65
    Naujokas Modis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2013
    Žinučių
    50
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    Taip, issiderino nes dingo rezonansai, suisderinus per nauja turetu skambeti dar geriau, as buvau nustebintas ,kai mano aukstadazniai pradejo groti geriau, kai pasikeiciau suba, t.y. isidejau kurkas gersni sq bosa

  6. #66
    Jaunius adrian is on a distinguished road adrian's Avatar
    Registracijos data
    Dec 2008
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    37
    Žinučių
    26
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    prikelsiu tema, kad nekurt naujos, gal kas vilniuje turite minciu pas ka isigyti pigiau vibro izoliacijos?tuo paciu "pustos" gumos/garso izoliacijos? pradziai klyjuosis volvo S80 visos 4 durys.. tai manau priekiui ~1.5kv/m , galui ~1kv m

+ Reply to Thread
Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 1 2 3

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT