Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2
Rodyti rezultatus nuo 31 iki 40 iš 40

Tema: del atkuriamp garso (DAC'o įtaka)

  1. #31
    Aktyvus Joda is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2005
    Vieta
    Užkulisiai
    Amžius
    57
    Žinučių
    109
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą Ats: del atkuriamp garso (DAC'o įtaka)

    Citata TAdzhius link=topic=2579.msg30784#msg30784 date=1135037865 rašė čia:
    tai visgi yra skaitmeninės garso technikos, kuri sugeba groti muziką? loju:
    Tai turbūt yra. Juk žmonės klauso, girdi, džiaugiasi. Gal paprasčiausiai jų ausys turi analoginius filtrus, net ne analoginius, greičiau biologinius, todėl jie yra žymiai aukščiau pakilę evoliucijos kelyje, nei aš :dauzau: Klausymas nelygu klausymui. Man-nėra tokio skaitmeninio aparato, kuris grotų Muziką. Kitiems (daugumai) yra. Idėja ta, kad "jei tau groja, tai man dar geriau". O ginčytis beprasmiška. Patarti galima, tik nelabai kas klausys, ar išklausys. O ir supras tik mikroskopinė mažuma. Ar ne tep? loju:

  2. #32
    Aktyvus Joda is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2005
    Vieta
    Užkulisiai
    Amžius
    57
    Žinučių
    109
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą Ats: del atkuriamp garso (DAC'o įtaka)

    Ir dar viena bėda. Klauso popsą, o įsivaizduoja klausą Muziką. Aš popsu vadinu visus žanrus-džiazą, roką, bliuzą, klasiką.... Visa, kur nėra Muzikos. O (man) muzikos nėra ten, kur yra cyfra. Ir dar daug kur Muzika negyvena. Pavyzdys palyginimui:- gramofono plokštelėje muzikos daugiau, nei sistemoj Mark Levinson CD + Mckintosh + JMlabs Grand Utopia, papuošta sidabriniais laidais! :smt021

  3. #33
    Aktyvus TAdzhius is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2004
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    174
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą Ats: del atkuriamp garso (DAC'o įtaka)

    tai negi nėra tos ribos, kai skaitmena taip ištyobulės (net nežinau kaip, galbūt pvz vienai sekundei garso skirs šimtus GB duomenų), jog žmogaus ausis nebesugebės skirti???

  4. #34
    Aktyvus Joda is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2005
    Vieta
    Užkulisiai
    Amžius
    57
    Žinučių
    109
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą Ats: del atkuriamp garso (DAC'o įtaka)

    Citata TAdzhius link=topic=2579.msg30815#msg30815 date=1135094167 rašė čia:
    tai negi nėra tos ribos, kai skaitmena taip ištyobulės (net nežinau kaip, galbūt pvz vienai sekundei garso skirs šimtus GB duomenų), jog žmogaus ausis nebesugebės skirti???
    Šitai jJAU yra, bet ne tuo keliu eita, kaip gigantomaniškos-technokratinės firmos eina. Paskaityk Lichnickio paskutinius postus-suprasi. Tik įdėmei skaityk. Ir kantriai! Man, kad suprasčiau Lichnickį, prireikė gal 6 metų, tau gal pakaks 5-erių, kitam gal 15... metų prireiks. :smt022

  5. #35
    Naujokas elviukai is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    30
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą Ats: del atkuriamp garso (DAC'o įtaka)

    Citata Joda link=topic=2579.msg30859#msg30859 date=1135132016 rašė čia:
    Citata TAdžius link=topic=2579.msg30815#msg30815 date=1135094167 rašė čia:
    tai negi nėra tos ribos, kai skaitmena taip ištyobulės (net nežinau kaip, galbūt pvz vienai sekundei garso skirs šimtus GB duomenų), jog žmogaus ausis nebesugebės skirti???
    Šitai jJAU yra, bet ne tuo keliu eita, kaip gigantomaniškos-technokratinės firmos eina. Paskaityk Lichnickio paskutinius postus-suprasi. Tik įdėmei skaityk. Ir kantriai! Man, kad suprasčiau Lichnickį, prireikė gal 6 metų, tau gal pakaks 5-erių, kitam gal 15... metų prireiks. :smt022
    joda as tau turiu irasa pilnai analoginis.jo irasyme nebuvo panaudotas joks elektrinis impulsas.absoliuciai joks. irasyta ne mikrafonu. tikriausiai supranti apie ka kalbu
    1892m sousos liberty bell..

  6. #36
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: del atkuriamp garso (DAC'o įtaka)

    Citata elviukai link=topic=2579.msg34226#msg34226 date=1140361785 rašė čia:
    irasyta ne mikrafonu. tikriausiai supranti apie ka kalbu
    1892m sousos liberty bell..
    O kuom įrašyta ? Dantiraščiu ? Apšviesk nesusipratėlį :smt017
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  7. #37
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą Ats: del atkuriamp garso (DAC'o įtaka)

    Citata Joda link=topic=2579.msg30790#msg30790 date=1135044012 rašė čia:
    Ir dar viena bėda. Klauso popsą, o įsivaizduoja klausą Muziką. Aš popsu vadinu visus žanrus-džiazą, roką, bliuzą, klasiką.... Visa, kur nėra Muzikos. O (man) muzikos nėra ten, kur yra cyfra. Ir dar daug kur Muzika negyvena. Pavyzdys palyginimui:- gramofono plokštelėje muzikos daugiau, nei sistemoj Mark Levinson CD + Mckintosh + JMlabs Grand Utopia, papuošta sidabriniais laidais! :smt021
    Šitokios kategoriškos filosofijos reziume būtų,kad išskyrus gyvą atlikimą daugiau nieko klausyti neįmanoma?

  8. #38
    Aktyvus Joda is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2005
    Vieta
    Užkulisiai
    Amžius
    57
    Žinučių
    109
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą Ats: del atkuriamp garso (DAC'o įtaka)

    Kodėl negalima? Juk yra analoginė technika. Skaitmena, geriau įsiklausius visai nieko verta. Iš kitos pusės, jei žmogui gerai...

  9. #39
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: del atkuriamp garso (DAC'o įtaka)

    Aš irgi esu įsitikinęs, kad muzika turi būti rašoma analoginiu būdu. Su šiuolaikinėmis technologijomis, galima padaryti puikų įrašą į magnetinę juostą ar plokštelę. Ir ta diena išauš O
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  10. #40
    Aktyvus Joda is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2005
    Vieta
    Užkulisiai
    Amžius
    57
    Žinučių
    109
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą Ats: del atkuriamp garso (DAC'o įtaka)

    Citata Artūras-M link=topic=2579.msg34722#msg34722 date=1140967253 rašė čia:
    Aš irgi esu įsitikinęs, kad muzika turi būti rašoma analoginiu būdu. Su žiuolaikinėmis technologijomis, galima padaryti puikų įrašą į magnetinę juostą ar plokštelę. Ir ta diena išauš O
    Kodėl būsimuoju laiku-išauš?! Ji jau senai išaušo. Teisingiau niekada nebuvo nusileidusi, tik giliau pasislėpusi po cyfros debesimis.

    Yra firmų užsienyje, kurios niekada nebuvo pasidavę link cyfros.

+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT