Opa o čia tai grožis.. Bent stilius mane užvaldė.. idomu kaip groja. Reiks butinai šitą susirasti.. kaina naujo parduotuvese iki 900LT Kenwood KDC-BT8044U modeliukas Labai mažai informacijos apie ji.

Čia kainos nežiūrėkit tik dėl išvaizdos

http://www.tv-parduotuve.lt/index.php?code=PN112658&action=product_details&pid =1407628

Ieškau atmainos senukui Blaupunkt Valencia MP34. Tikiuosi daugiau kokybes. Gera savaite kiek viena vakara knisu interneta po darbo, bet taip nieko nematau... Internetu tik išvaizda ir pamatysi

Pasakysiu aštriai, bet Piemenukai visi taip sudirbti, jokio solidumo.. kaip zaisliukai.. Alpinai visi vienodi..

O jei pačiupinėti ir vidu ne tik išvaizda, tada sio kenwoodo, 24bitu DAC tikiuosi ne tik pavadinimas.. Bet kiek skaičiau čia foruma, tai žmogai sako detalumą.

Namie pasiklausius taluma randu magnatuose lentinukese, bet masinoje nusivilimas. Buvau totaliai nusprendes skambinet visiem is eiles ir ieskoti 77mp piemenuko, beto ir atrodo superiskai bet šitas taip pat patiko. Neskaitant mano nuomonės-blevyzgos, ka manot apie si kenwooda?

Ačiū už nuomones, pagrįstas ar kaip mano tik iš ekrano