Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 23 iš 23

Tema: Alpine IDA-x305s + PXA-h100 procesorius nuomone

  1. #1
    Jaunius military is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2013
    Žinučių
    20
    Rep Power
    12

    Exclamation Alpine IDA-x305s + PXA-h100 procesorius nuomone

    Nutariau buski atsinaujinti ir aimti kazka neciupineto - ilgai paskaicius review apie IDA klases atstovus - paemiau auksciausia nari - IDA-305s
    minusai: pustushtis diapazonu valdymas, nera laiko korekciju, nera aktyviu krosoveriu, tik 2V linijiniai, nera CD.

    pliusai: usb, pilnas Ipod valdymas, patogi paieska per USB flash ar HDD, imprint procesoriaus valdymas.

    Taigi ir pamaniau, kad kompensuoti man visus jo trukumus - man tereikia nusipirkti PXA-h100 garso procesoriu (na ir cd-changer).

    Ka gali t apsakyt apie tokia sistema? realiai ka noriu isgirsti - tu nuomones kas realiai yra susidure su pxa-h100 procesoriais - kiek teko skaityt review uzsienio forumuose - zmones lieka apstulbe garso pasiskirstymu, gausumu ir aiskumu.

  2. #2
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Signalo kokybes prasme procesorines sitemos nusileidzia neprocesorinem, todel kas signalas keliauja ilgesniu keliu ir per daugiau elektroniniu moduliu. Pirma ispudi su procesoriumi galima padaryti, bet tai nebus ispudis del labai geros kokybes. Daugiau tai bus del "erdviniu" skambesiu. As asmeniskai renkuosi ne procesorines sitemas, kadangi skaitau sios skamba geriau. Zinoma sitas palyginimas yra tarp auksciausio lygio sistemu. Taigi sekmes darbuose.

  3. #3
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata military rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Nutariau buski atsinaujinti ir aimti kazka neciupineto - ilgai paskaicius review apie IDA klases atstovus - paemiau auksciausia nari - IDA-305s
    minusai: pustushtis diapazonu valdymas, nera laiko korekciju, nera aktyviu krosoveriu, tik 2V linijiniai, nera CD.

    pliusai: usb, pilnas Ipod valdymas, patogi paieska per USB flash ar HDD, imprint procesoriaus valdymas.

    Taigi ir pamaniau, kad kompensuoti man visus jo trukumus - man tereikia nusipirkti PXA-h100 garso procesoriu (na ir cd-changer).

    Ka gali t apsakyt apie tokia sistema? realiai ka noriu isgirsti - tu nuomones kas realiai yra susidure su pxa-h100 procesoriais - kiek teko skaityt review uzsienio forumuose - zmones lieka apstulbe garso pasiskirstymu, gausumu ir aiskumu.
    kadangi šio grotuvo skambesys iš savęs skurdokas, tai procesorius su savo galimybėmis padarys tikrai geresni galutinį variantą, jei mokėsi susireguliuot, taip apgausi savo ausis

  4. #4
    Jaunius military is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2013
    Žinučių
    20
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą

    na, jau gavau procesoriu, sujungiau namie paziure kas bus - vuoalia! turi pilnus nustatymus ir dar grazioje grafineje terpeje au auto paisymu ir t.t. dabar reiktu nusipirkti hi-end alpine mikrofona prie to procesoriaus, kad jis pats susikalibruotu, galima butu prisijungti PC pagalba ir sukurti kelis rezimus, be - to, mikrofonas visalaik klausosi akustikos ir pasikeitus kokiems nors veiksmams (atidarius langa, stoglangi, uzmetus striuk eant galines paneles ir dar daug kt.) automatiskai sureguliuoja garsa
    p.s. papildomas klausimas - per kelias savaites pasigylinau i auto garsa, pastudijavau, pasiklausiau ir priejau isvados/klausimo - negi tikrai geram garsui man truksta 2 juostu R klases komponentu? toks jausmas, kas nuo to ka prisiskaiciau ka ir kur reikia girdet, kas turi grot - jau pats jauciu kad be 3 juostu komponntu nieko nebus?
    arba dar idesiu i auto procesoriu ryt, sako labai viskas pasikeicia

  5. #5
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Nebe pirkčiau daugiau. Nieko vertas daiktas. Ir džiaugiuos pagaliau pardavęs. Man visą garsą dar labiau sugadina. Artūro žodžiai teisingi

  6. #6
    Naujokas Saulidze is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2013
    Žinučių
    58
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą

    Man įdomu ar sugebėjai pilnai suderint tą tavo "niekam vertą daiktą". O apie dvijuostę ir trijuostę- labai gera dvijuostė sistema neprilygs elementariai, neįmantriai trijuostei sistemai

  7. #7
    "Garso Harmonija" Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    41
    Žinučių
    723
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą

    Saulidze, del dvijuostes ir trijuostes kazkaip labai jau kategoriskai nuskambejo. Nesutikciau.
    "Garso Harmonija" - Tikro Garso Namai Klaipėdoje

  8. #8
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Jei norisi pagadinti sistemą dar labiau, ar kaip minėjo "apgaudinėti" save tada galima išmėginti. Bet faktas tik vienas, kad stebuklo ten nėra. Geriau rimta galva be jokių procų. Peace! čia tik mano nuomonė

  9. #9
    Naujokas Saulidze is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2013
    Žinučių
    58
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą

    Na man iš tiesų labai juokingai skamba tas "apgaudinėti". Iškart rašau kad tai tik mano pamąstymas, pagal kurį galima diskutuoti, bet su juo nesiekiu kivirčo. Kiekvienoje sistemoje yra siekiamas bendras tikslas- kuo geresnė garso kokybė. Dabar turim du kelius- procesorius bei pasyvas. Kiekvienas turi savų pliusų ir minusų, tiek vienas tiek kitas gali skambėti,ir tiek procas tiek pasyvas gali skambėti labai, labai gerai. Ir procesoriaus pagalba, aš nesuprantu, kodėl taip baisiai yra minimas žodis "apgaudinėji". Gale rezultatas vistiek toks, koks siekiamas tiek pat su pasyvia sistema. Taip- apgauni savo ausis, manydamas kad garsiakalbis yra toliau nei iš tiesų- bet ar tas blogai? Juk tas yra siekiama tiek ir su pasyvia sistema.. Tik čia manyčiau lieka sąžinės reikalas, nes instaliuotojas žino kad rezultatą pasiekė dėka procesoriaus ir jam tas ne prie širdies. Prieinu prie išvados, kad prieš procesorius yra iškarto nusistatyta neigiamai ir ši nuomonė yra žūtbūt ginama pasyvo gerbėjų. Čia lygiai tas pats kaip ginčytis dėl AC DC arba Alicia Keys, kuris yra geresnis, kai rezultate abu kuria skirtingą, bet superinę muziką..

    P.S. Dėl dvijuostės ir trijuostės, na gal ir nuskambėjo kategoriškai, bet labiau pasakyčiau kad nedarašiau, trijuostė manyčiau kur kas geriau negu dvijuostė. Neįmantri- nesudaryta iš top class komponentų. )

  10. #10
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Pgrindinis principas yra kuo trumpesnis signalo kelias tuo tas signalas kokybiškesnis. Procesorinėje sistemoje jis ilgesnis negu pasyve. Viskas. Tai pagrindinis principas. Tai senai įrodyta kaip du kart du.

  11. #11
    Naujokas Saulidze is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2013
    Žinučių
    58
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą

    Ir vien dėl šio faktoriaus visi kelia begalinius ginčus? O kur žmogiškasis faktorius, kuris pas kiekvieną skirtingai pasireiškia. Liaudiškai šnekant- skonio reikalas. Čia tas pats kaip su tam tikrais auto, tarkim Alfa Romeo, ten kokybės sunkiai rasi, bet turi labai daug gerbėjų, kurie į tai nekreipia dėmesio ir mėgaujasi tuo automobiliu. Manyčiau tas pats galioja ir garso srityje...

  12. #12
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Manyt nereikia. Reikia išbandyt pačiam tada ginčytis. Šita aksioma senai visiem žinoma. Tolesni išvedžiojimai tik "vandenėlio pilstymas".

  13. #13
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Bet kaip taip pasaulis nusirito.... Visi su procais apgaudineja ausis ir gyvena, nors žino, kad pasyvas geriau... Gaila.

  14. #14
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Tiesiog pasirenka procesorių, dažniausiai dėl filtrų derinimo operatyvumo ir kitų privalumų, tačiau proco trūkumas ilgesnis signalo kelias.

  15. #15
    Naujokas Saulidze is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2013
    Žinučių
    58
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą

    Matote, Artūrai, aš jau šitą išbandžiau, todėl vėjais pagrįstų faktų nerašinėju... Nesu aš konkrečios sistemos šalininkas, taip kaip dauguma čia esančių, negarbinu vienos, tuo metu smerkdamas kitą. Kaip minėjau, tiek viena tiek kita grot gali. Tuo labiau, man įdomu, ar tie visi, kurie šią aksiomą žino, patys realiai bus viską išbandę )

  16. #16
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Tai irgi matomai pamiršo apie aktyvių filtrų galimybę ir pasyve... bet, kad ir be jų, kiša tūkstančiais į procus, bet giliai šidyje žino, kad daro šūdą ilgina garso kelią ir vistiek negros taip kaip pasyvas, nors galėtų sau financiškai leisti ir pasyvą... Šuds žodžiu.

  17. #17
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Tiesiog net ir logika turėtų privesti prie išvadų (kodėl buityje nenaudojami procesoriai stereo sistemose? Naudojami tik namų kine kur stereo ir daugiakanalis garsas du nepalyginami dalykai kokybine prasme). Nenoriu daugiau gaišt laiko ir pilstyti šitą vandenėlį. Čia kaip iš tuščio į kiaurą. Jei tau geriau procas tai ir klausyk sistemą su juo. Viskas tvarkoje.

  18. #18
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Arturai Jei tau geriau pasyvas tai ir klausyk sistemą su juo. Viskas tvarkoje.

    Tik atsiprašau tarp mūsų yra du skirtumai. Aš sakau, kad groja ir tas ir tas, o tu sakai, kad groja tik vienas... Aj jau buvau pamiršęs tiksliai gi trumpesnis garso kelias.

  19. #19
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata Inproof rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Aj jau buvau pamiršęs tiksliai gi trumpesnis garso kelias.
    Esmė ne tame - tu dar tik jaunuolis ir neturi sugebėjimo girdėti tai ką reikia girdėti. Realiai kalba ne apie klausos mechaninę dalį, o apie procesorinę. Žmogaus klausos aparatas geba reaguoti į du dirgiklius:
    1. Garso stiprumą
    2. Garso signalo atsiradimo momentą ir mechaniškai sekti virpesius.

    Viskas.

    Visa kita yra apdorojama centrinio procesoriaus - smegenų. Kadangi žmogaus smegenys mokosi visą gyvenimą, tai sugebėjimas girdėti taip pat kinta visą gyvenimą. Kitaip kalbant, žmogaus centrinis procesorius iš mechaninių duomenų su amžiumi išgauna vis daugiau informacijos. Mechaniniai jutikliai su amžiumi silpsta, tačiau vis tik smegenys net ir iš kietesnių būgnelių sugeba išlaužti daugiau naudingos informacijos

    Žinoma tobulėjimas yra tik tuo atveju, jeigu būna tinkamos aplinkybės. Žmogaus procesorius „apsimoko“ pats, tik reikia jam pateikti vis daugiau naujos informacijos, kurioje slypi vis aukštesnė kokybė.

    Inproof be jokių emocijų, bet žinok neskubėk niekada su išvadomis, palauk metus, kitus, dešimt metų.... va ir po kokių 20 metų gal galėsi parašyti, ar durni buvome sakydami, kad procesoriai garsą sugadina... Na po 20 metų kokie procesoriai bus man sunku prognozuoti, gali būti jie jau sugebės taip pat prisitaikyti prie klausytojo išprusimo ir pateikti garsą tinkamai. Tačiau kol kas „garso procesoriai“ tesugeba keisti tik šiuos du mechaninius parametrus - amplitudę ir signalo vėlinimą...
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  20. #20
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Jūs niekaip nesuprantat vieno dalyko kurį aš jum bandau išreikšti. Aš gi nesakau, kad pasyvas negroja, o pracas yra dievas. Gi aiškiai sakiau ne kartą, kad tam tikru atveju, tam tikromis aplinkybėmis, galima privesti ir vieną ir kitą groti aukščiausiame lygyje. Tu nori pasakyt, kad tokių žmonių kurie jau 20 metų visko atklausę, turi neribotas galimybes ir pasirinkimą sistemos komplektacijoje nesirinktu pasyvo jei jis groja betkokiu atveju geriau nei procas ? Krūvos projektų pasaulyje, šimtai varžybų, žmonės kurie daigtų daugiau bandę nei visi lietuvių instaliariai, su projektais vertais labaratorijų lipdukų renkasi procą nors žino, kad pasyvas geriau ? Aš šneku apie realiai girdimus skirtumus o ne vieną sakinį "trumpesnis garso kelias"
    Paimkim tarkim kokių 2x 300k biudžetą neįskaitant mašinos, ir neribotas galimybes tik viena sistema procesorinė kita pasyvi. Nori pasakyt neprivesi abiejų iki aukščiausio lygio ? Nors jos gros ir skirtingai, kaip kiekviena individuali sistema.

    Gi paprastas dalykas, paimk 10 skirtingų pasyvų, kiekviename su viena skirtinga sudedamaja dalimi F1, cd700, 7909 ar stiprintuvais ar akustika, gi visi gros skirtingai.
    Taspats su procu, paimk ODR viena modelį, kitą, Xes, Z50, skirtingos situacijos, visi gros skirtingai.

    Bet ne vistiek imama ir teigiama, kad procas negyvas, netikras ir panašiai. Iš kur toks nusistatymas būtent pas jus, jei pasaulis rodo kitaip? Ar tiesiog nesat girdėja ar, tuo labiau patys privedę proco iki to lygio kai groja?

    Aš gi lygiai taip pat galiu pasakyti, kad sistemu ir su F1 girdėjau kurios negrojo, tai dabar turiu teise sakyti, kad pasyvas negroja ? Nors tikrai esu girdėjas pasyva kurį mylėčiau iki negyvumo, galečiau net nupirkt, nes kaiptik parduodama dabar.
    Lygiai taip pat ir procesorinių sistemų girdejau kurios negroja.. Tapati galiu ir apie savo pasakyti, nes ją dar reikia davedinet ir davedinėt.

  21. #21
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Tu įsispyręs kaip "...s". Artūras-M šituose reikaluose jau 20m ar daugiau, aš šiek tiek mažiau, gal kokie 15 bus. Tau pateikiame išvadas (resume) taip sakant kurios atsirado ne iš oro. Na o tu toliau naudok procus. Gali ir namie dar jų prisistatyti. Pagilės panorama tada.
    Nepyk už tokį šiek tiek stipresnį parašymą.

  22. #22
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Peace žmonės, apie kitus nieko nežinau, bet šitas būtent H100 nevertas tų pinigų juolab

  23. #23
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Citata Inproof rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Arturai Jei tau geriau pasyvas tai ir klausyk sistemą su juo. Viskas tvarkoje.

    Tik atsiprašau tarp mūsų yra du skirtumai. Aš sakau, kad groja ir tas ir tas, o tu sakai, kad groja tik vienas... Aj jau buvau pamiršęs tiksliai gi trumpesnis garso kelias.
    Neiškraipyk mano žodžių. Aš visada stengiausi pasakyti, kad pasyvas gros visada geriau, nes signalo kelias trumpesnis ir niekada nesakiau, kad procesorinės sistemos groja blogai. Jos groja gerai, bet prie tų pačių sąlygų pajungus į signalo kelią procesorių signalo kokybė pablogėja ir šitoje vietoje tada aukščiau lieka pasyvinė.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT