Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 19 iš 19

Tema: CAR PC

  1. #1
    Savas boolve is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2004
    Amžius
    42
    Žinučių
    322
    Rep Power
    24

  2. #2
    Super Moderatorius Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    52
    Žinučių
    2,412
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą Ats: CAR PC

    o trečias DOOM ar ais ten?
    projektas procese:
    "JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
    "Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
    "Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
    "Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
    "Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...

    Old School Car Audio

  3. #3
    Aktyvus Polygon is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    39
    Žinučių
    155
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą Ats: CAR PC

    ziurint koks procas ten.. tie kurie su IBM, silpni labai, filmus vos suka(ir cia su 1GHz)
    dBdrag 2008 pasaulinio cempionato finalistas
    Skoda + Boschmann + Alpine

  4. #4
    Naujokas Regix is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2005
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    40
    Žinučių
    32
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    tai reikia dėti bent jau mini itx motinukę jei labai jau čia norima žaidimus leisti, nes nano ir pico itx jos nėra su greitais procais a va jau mini itx jau galima aptikti ir su dual core proceroriumi viskas atsiriame i tai kiek gali ar ruošiesi paauktoi vietos mašinoje

  5. #5
    Jaunius dinux is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    42
    Žinučių
    5
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Maniškis carpc su intel d201gly (Intel(R) Celeron(R) CPU 215 @ 1.33GHz), kątik specialiai išbandžiau, tai kuo puikiausiai rodo HDTV 720p formatu. Kartais tikrai truktelna, o paprasti divx'ai eina kaip per sviestą.

    Tokiam dalykui aukštos kokybės video tikrai nereikia, nes vaizdas 7" ekranėlyje.

  6. #6
    Naujokas Regix is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2005
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    40
    Žinučių
    32
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    dar pas mane ant stalo stovi, bet į mašiną bus įdėta, mini-itx intel motina su dual core 1.6 procesoriumi ir plius 8" lietimui jautrus ekranas, nereik nei klavos nei pelės, viskas ant ekrano valdosi

  7. #7
    Ekspertas AutoBoomsas is on a distinguished road AutoBoomsas is on a distinguished road AutoBoomsas's Avatar
    Registracijos data
    May 2006
    Vieta
    Lithuania
    Žinučių
    1,060
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą

    Galiu paklausti, kam jums visa tai? Ir koks iš PC mašinoje, prikolas? Dėkui
    АвтоЗвук - тяжелая форма заболевания аудиофилии, выражается в стремлении добиться идеального звучания автомобильной аудиосистемы. Лечению не поддается :smt023

  8. #8
    Naujokas Regix is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2005
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    40
    Žinučių
    32
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    man paprasčiausiai įdomu ir tiek, turiu visas galimybes eksperimentuoti tokiais dalykais tai ir darau dėsim pavasarį į naujasnę mašiną, pas ją yra OBDII jungtis, prijungus ją prie kompo, kuris bus idėtas, nemažai mašinos parametrų parodys aš ne darau šiaip kad pasipuikuoti, aš darau tai kad man tai aptinka daryti, ir mėgstu eksperimentuoti , pažaisti tokiais dalykais

  9. #9
    Jaunius dinux is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    42
    Žinučių
    5
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Aš irgi panašiai. Pas mane sukasi linux (beje irgi kolkas ant stalo, bet jau 95% viskas suderinta), todėl buvo užduotis padaryti viską savo rankomis. Todėl labai daug visokiu konfogų, skriptų yra rašyta mano paties. Audio, video, navigacija, laisvos rankos, wifi. Viskas valdoma ekrane su pirštu arba su distanciniu (toks nedidutis, mob. telefono dydžio).
    http://dinux.gpf-se.com/galerija/mx-3/video/4.html čia laisvų rankų demo video. Kai viskas bus suderinta, monitorius bus sumontuotas į panelę.

  10. #10
    Fuksas prh is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2009
    Amžius
    37
    Žinučių
    2
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    sveiki sita tema mane lb domina seip irgi esu lb uzsideges tokiam dalykui bet kur gauti touchscreena ? ????

  11. #11
    Jaunius dinux is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    42
    Žinučių
    5
    Rep Power
    0

  12. #12
    Savas JLsystem is on a distinguished road JLsystem's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2008
    Žinučių
    310
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Jei ka domina pc masinoj galiu sukompelktutoti betkoki pc. isvaziuojantis didelis ekranas, jautrus lietimui, ir kompiuterio deze. vidus pagal poreikius. kaina nuo 2500lt mazdaug su 1.5 ghz pentium M procu. ramo 512. hdd ir tt.

  13. #13
    Savas spydas will become famous soon enough spydas will become famous soon enough spydas will become famous soon enough spydas will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Amžius
    47
    Žinučių
    803
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą

    Citata JLsystem rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Jei ka domina pc masinoj galiu sukompelktutoti betkoki pc. isvaziuojantis didelis ekranas, jautrus lietimui, ir kompiuterio deze. vidus pagal poreikius. kaina nuo 2500lt mazdaug su 1.5 ghz pentium M procu. ramo 512. hdd ir tt.
    garso korta audiofilinė?

  14. #14
    Savas JLsystem is on a distinguished road JLsystem's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2008
    Žinučių
    310
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    kakofiline. ten mobile pc pritaikytas nuo 12V. ir yra ekranas 1din masinai skirtas.

  15. #15
    Fuksas prh is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2009
    Amžius
    37
    Žinučių
    2
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    lb aciu va nusiziurejau toki varianta: http://store.mp3car.com/ProductDetai...Show=TechSpecs kaip manot tilps man i BMW e39 (slyva). beto prisirinkes jau 100metu visokiu carsoftu... na gal pradesiu nuo pradziu viska ... turiu laptopa be matricos - jis weikia be problemu tik yra daug nioansu : 1) kad veiktu radija reikia tv-fm tunerio 2) reikia garso plokstes USB minimum 5.1 3) reikia blueth 4) laptopo masininio pakrovejo 5) reikia kokio nrs stiprintuvo 4X50w ar kazka tokio 6) reikia GPS antenos ir visa tai reikia suderinti su kazkokiu softu... kiek turiu visokio softo ne wienas nesusiderina su mano tuneriu USB'iniu - tv veikia o FM nea... nzn beto man neduoda ramybes kiek laiko kraunasi xp ... pas mane gan ilgokai kraunasi apie 1min... nzn patarkit ka jus naudojas gal koki unixoida kaip apskritai susiderinat viska na trumpiau nuo a iki z .... ai beto jai detis koki pc desktopini ar lt yra pirkti isvis tu maziuku motherboardu ir mainbocku ... gal toki butu pigiau detis ir kaip su akumu ? aciu
    Last edited by prh; 2009-02-20 at 12:19 PM.

  16. #16
    Jaunius dinux is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    42
    Žinučių
    5
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    JLsystem, oho kaina pas tave

    Celeron 1,33 + mamka+ maitekas + 1GB + 60GB hdd + 7" touchscreen = manau kaina ~1000Lt gavosi.

    prh, dėl maitinimo bloko. Sihnčiausi iš EBay "M2-ATX 6-24V Intelligent Automative ATX Power Supply"



    Monitorių irgi pasijungiau nuo jo. Atlaiko svyravymus 6-24V. Atlaiko mašinos užvedimą. Yra apsauga nuo akumuliatoriaus iškrovimo. Automatiškai įjungia/išjungia pc (laiką galima reguliuoti) užvedus/užgesinus variklį.

    Kas dėl programinės įrangos, pas mane yra Bluetooth, WIFI, GPS, USB distancinis (mažiukas, mob. telefono dydžio), kortelių skaitytuvas, laisvos rankos per bluetooth. Operacinė pas mane linux. Šiaip yra šioks toks produktas būtent carpc, bet aš viską dariausi pats, aišku laiko labai daug suėjo, bet dabar automatiškai veikia visos išvardintos funkcijos.

    Dabar dar mastau apie audio grotuvo programavimą. Šiaip jau turi pritaikęs viena, bet jis man nelabai patinka.

    Viską galima valdyti touchscreen pagalba, arba distanciniu (išskyrus pc išjungimą (specialiai taip padariau)).

    Tu mažų motininių yra tikrai pirkti. Pagooglink (nustates kad ieškotu lietuvoje) Intel itx, tikrai rasi. (dabar esu prie ypač lėto interneto, tai negaliu tiesiogiai nurodyti nuorodos). Tie kompiuteriuikai turi beroc 7,1 garsą (o gal 5,1, nepamenu tiksliai). Bet mano supratimu mašinoje pilnai užteks 2,0.

    Stiprintuvo aš kolkas nedėjau, viskas pajungta per cd/mp3 mašininį grotuvą. Todėl reikalui esant galiu ir paprasto CD klausyti ar FM'ų.

    Dėl programinės įrangos peržvelk šias temas: http://www.mp3car.com/vbulletin/front-ends/

  17. #17
    Aktyvus Polygon is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    39
    Žinučių
    155
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata AutoBoomsas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Galiu paklausti, kam jums visa tai? Ir koks iš PC mašinoje, prikolas? Dėkui
    Viena karta pabandai ir i magus bei automobilinius multimedija kombainus daugiau nebeziuresi. nors paskutinieji stengiasi pasiekti carpc funkcionaluma, taciau niekada netures tokio lankstumo.

    PC masinoje turiu nuo 2005 (pirmus metus kazkiek naudojau be monitoriaus, tais laikais nebuvo tinkanciu lcd)
    dBdrag 2008 pasaulinio cempionato finalistas
    Skoda + Boschmann + Alpine

  18. #18
    beausis :) manacas is on a distinguished road manacas is on a distinguished road manacas is on a distinguished road manacas's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Calgary, Canada
    Amžius
    39
    Žinučių
    895
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    kokia linux distributacija naudojat?

  19. #19
    Jaunius dinux is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    42
    Žinučių
    5
    Rep Power
    0

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT