Susitvarkyk savo posta, nes kažko visai nesinori bludinėti po visa puslapį kad sugaudyti kur kuri nuotrauka, kurs koks tekstas pabėgęs
Taigi nusipirkau stiprintuva bet norint pajungt suba reikia papildomo stiprintuva (nezinau tiksliai ar tiesa bet taip isverte man google translate). Taigi rusi radau sena masinini stiprintuva(), Tai va, kadangi nelabai cia suprantu kas kaip tai klausiu 3 dalyku: kur +ir- akumuliatoriui, subui ir is kompo garsui
.
Susitvarkyk savo posta, nes kažko visai nesinori bludinėti po visa puslapį kad sugaudyti kur kuri nuotrauka, kurs koks tekstas pabėgęs
pliusas ir minusas antroj fotkej, kur 12v ten pliusas, kur gnd, ten minusas, kur rem, ten sužadinimas stiprintuvo, taip pat jam 12v leiskiėjimas kompo signalo, trečioj fotkėj, kur tulpiniai lizdai, subui antroj fotkej, tie šalia pliuso ir minuso lizdai, į kuriuos jungt priklauso nuo to kurį lizdą kompo signalui parinksi
sėkmės jungiant, jei sudeginsi, kolektyvas gal parekomenduos gerą meistrą
P.S. ''Edit" mygtukas, posto gale, prie "quote" būna
O jei maitbloki issiimciau is labai seno PC pavilgtu ar ne?
Maitblokis nuo pc duoda mažai amperų (ten kiek pamenu, tai tik 5v grandinė yra stipri), tai turėtų būt taip, kad kai didinsi garsą pc maitblokis tiesiog atsijungs (apsauga suveiks). Galima pasidaryt paprastą, bet nesudėtingą ir galingą maitblokį tokiam reikalui. Reikia toroidinio trafo, diodų tiltelio kokio galingesnio , kondensatorių keletos po tarkim >5000mkf ir viskas. P.S. bus reikalingas radiatorius diodų tilteliui.![]()
Parašyt tai aš galėčiau ir schemą nupieščiau, bet jei jau taip nesigaudai tai gal geriau nepradėk, nors ir tikrai paprasta ten, bet detalių vistik reikės. Iš maitblokio kogero nei vienos iš reikalingų negausi.
principe maitindamas iš kompo maitblokio ko gero neišgausi nieko geriau kaip iš kompiuterinių kolonėlių už 15lt
jeigu nieko nesupratai tai susiorganizuok galinga akumuliatorius pakrovėją, akumuliatorių ir junk![]()
Ir išvis stiprintuvas skirtas auto. o ne jokiem pc. jei nori nuo pc junkt tj parduodi šita ir perki paprasta 220v stipra. pajunkt galima tik jei mažai gaudaisi tj greičiausiai sudegs viskas ir tiek. nereik čia išradinet kažko. šeip mažai naudos ten iš mašininio stipro nuo pc.
Bižki nusišneki, jei kas ir sudegs tai diodų tiltelis gali ir laidukai už jo (jei užtrumpinsi). Stiprintuvas savo apsaugas turi, tai jam neturi nieko atsitikt. O kodėl tavo manymu mašininio stiprintuvo naudojimas buity yra blogai? aš tik vieną minusą pastebiu - dideli energetiniai nuostoliai (visi tie įtampos vartymai)
P.S. rašai kaip ir lietuviškai, bet vistiek įaugęs tas išdarkytos lietuvių kalbos bruožas "tj"Čia tik pastebėjimas, nieko rimto.
Sveiki, turiu keleta klausimu tarkim ten kur batt+ tai aisku kad 12v+ jungiasi i ground jungiasi 12v- o i suzadinima (remote) turi jungtis irgi 12v- ?
..................12v +
2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.
IPod
O koks poveikis stiprintuvui bus jeigu pajungsiu tarkim dvi kolonejes bet viena 6omu o kita 4 omu ?
Vienas kanalas bus mažiau apkrautas su visomis pasekmėmis. Nevardinsiu visko, nes daug rašyti. Palyginimui reiktų užsidėti ant automobilio du skirtingo diametro ratus. Tada trauktų į vieną pusę, sunku būtų vairuoti ir stabdyti. Žodžiu netikęs klausimas.
+370 686 40304, www.wix.com/arturass/wwwarthur-s-page
žodžiu balaganas![]()
Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...
Bookmarks