+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 23 iš 23

Tema: jbl es-100 koloneles

  1. #1
    Naujokas styprus is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    98
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą jbl es-100 koloneles

    kokia jusu nuomone klausysiu taip vadinama sintetika, zodziu reikia pakenciamos garso kokybes ir pakankamai garso

  2. #2
    Jaunius Edvukas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2007
    Žinučių
    15
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    Zemo daug ir jis visai neblogas, o/bet/taciau viduriukas ir aukstas mano ausim tragedija.
    Jeigu man reiktu panasiu koloneliu pikrciau KLIPSH RF82. Boso pakanka, vidurys ir aukstas man patinka.
    Beabejo cia skonio reikalas ir galbut atsiras zmoniu guldanciu galvas uz JBL, bet MAN jos tragiskai groja.

  3. #3
    Ekspertas stalius339 is on a distinguished road stalius339's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Amžius
    36
    Žinučių
    1,082
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą

    Citata styprus rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    kokia jusu nuomone klausysiu taip vadinama sintetika, zodziu reikia pakenciamos garso kokybes ir pakankamai garso
    jbl,sunkoka priskirti prie garso kokybes kaip,kad tu sakai,ten labiau kiekybe-mano supratimu,tai zemos klases daiktai,nors nesu labai jau didelis specas ar melomanas,bet man jbl kolonos negroja,zemas prisviles kaskoks,auksti rezia ausi

  4. #4
    Ekspertas tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka's Avatar
    Registracijos data
    Apr 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    44
    Žinučių
    1,503
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą

    senesnes jbl ir pro serijos tai tikrai buvo geros,dabar kur topocentruose stovi tai slamstas visiskas...

  5. #5
    Naujokas styprus is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    98
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    ir dar manau nuo stipro labai daug kas priklauso na siaip klausiaus jbl tik es90 tai kazkaip ne taip ir blogai skambejo bet dar ruosiuosi ismeginti klipsh,o siaip uz 2500-3000 litu ar imanoma kazkokia porele padoresne rasti stiprintuvas HK3380 zodziu 2 po 80watu

  6. #6
    Ekspertas stalius339 is on a distinguished road stalius339's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Amžius
    36
    Žinučių
    1,082
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą

    Citata styprus rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    ir dar manau nuo stipro labai daug kas priklauso na siaip klausiaus jbl tik es90 tai kazkaip ne taip ir blogai skambejo bet dar ruosiuosi ismeginti klipsh,o siaip uz 2500-3000 litu ar imanoma kazkokia porele padoresne rasti stiprintuvas HK3380 zodziu 2 po 80watu
    http://www.avd.lt/_products/?subID=91 pabandyk sitas pklausyti,arba paziurek sitas bet mazesnes,dydis nevisada dauk lemia,ypac jei kalbi apie kokybe http://www.avd.lt/_products/?subID=71

  7. #7
    Naujokas styprus is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    98
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    o cia man rodos vieneto kaina parasyta, na jei uz pora tarkim 3000lt tai visai dar normalu.

  8. #8
    Ekspertas stalius339 is on a distinguished road stalius339's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Amžius
    36
    Žinučių
    1,082
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą

    Citata styprus rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    o cia man rodos vieneto kaina parasyta, na jei uz pora tarkim 3000lt tai visai dar normalu.
    uz pora 2vnt.

  9. #9
    Ekspertas tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka's Avatar
    Registracijos data
    Apr 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    44
    Žinučių
    1,503
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą

    mano tvirta nuomonė,kad kolonėles reikia gamintis.internete pilna brežinių bei gatavų modelių.uz 3000lt galima tokias pasigamint kad parduotuveje esancios jas pergrotu tik kainuodamos 10000lt ir daugiau...
    kai daraisi pats,kiekvienas tavo investuotas litas,neskaitant darbo,eina į sistemos kokybę,garsiakalbių bei filtrų kokybiškumą...
    mineti klipsch ir kitos panašios kolonos skamba neblogai,bet tikrai ne taip kaip už mineta suma pagal uzsakyma daryti gsp projektai...
    be to juk kūryba nuostabus jausmas
    pvz.:
    http://highend.projektas.lt/?speakers/10
    http://highend.projektas.lt/?speakers/8
    ir tt...

  10. #10
    Ekspertas stalius339 is on a distinguished road stalius339's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Amžius
    36
    Žinučių
    1,082
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą

    Citata tolka rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    mano tvirta nuomonė,kad kolonėles reikia gamintis.internete pilna brežinių bei gatavų modelių.uz 3000lt galima tokias pasigamint kad parduotuveje esancios jas pergrotu tik kainuodamos 10000lt ir daugiau...
    kai daraisi pats,kiekvienas tavo investuotas litas,neskaitant darbo,eina į sistemos kokybę,garsiakalbių bei filtrų kokybiškumą...
    mineti klipsch ir kitos panašios kolonos skamba neblogai,bet tikrai ne taip kaip už mineta suma pagal uzsakyma daryti gsp projektai...
    be to juk kūryba nuostabus jausmas
    pvz.:
    http://highend.projektas.lt/?speakers/10
    http://highend.projektas.lt/?speakers/8
    ir tt...
    del to su tavimi niekas cia ir daug nseigincitu,as tikrai gaminciausi,bet nevisi juk tai gali padaryti

  11. #11
    Ekspertas tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka's Avatar
    Registracijos data
    Apr 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    44
    Žinučių
    1,503
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą

    dezes pagamins baldziai,na o breziniu su garsiakalbiais ir filtrais pilnas internetas.reikia tik nepatinget pasidomet...

  12. #12
    Ekspertas stalius339 is on a distinguished road stalius339's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Amžius
    36
    Žinučių
    1,082
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą

    Citata tolka rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    dezes pagamins baldziai,na o breziniu su garsiakalbiais ir filtrais pilnas internetas.reikia tik nepatinget pasidomet...
    ne visi juk raukia tame reikale,yra juk zmoniu kurie ir markutes renka-jomis domisi,apie jas diskutuoja ir tt...

  13. #13
    Ekspertas tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka's Avatar
    Registracijos data
    Apr 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    44
    Žinučių
    1,503
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą

    Citata stalius339 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    ne visi juk raukia tame reikale,yra juk zmoniu kurie ir markutes renka-jomis domisi,apie jas diskutuoja ir tt...
    markutes ir as rinkau

  14. #14
    Naujokas styprus is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    98
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    o siaip ka mastot apie gsp projektu koloneles?

  15. #15
    Ekspertas stalius339 is on a distinguished road stalius339's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Amžius
    36
    Žinučių
    1,082
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą

    Citata styprus rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    o siaip ka mastot apie gsp projektu koloneles?
    as vertinu teigiamai,pasverus viska uz i pries,bet kekvienam savo,man asmeniskai tik kruopstumo truksta estetikos,daugiau viskas tvarkoje

  16. #16
    Naujokas styprus is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    98
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    siaip tai i sias koloneles sudeti peerles garsiakalbiai

  17. #17
    Naujokas shnipiz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2009
    Amžius
    36
    Žinučių
    87
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    jei perki jbl, tai iskarto geriau koncertines MRX kokias. kokybes tiek pat mazai bus, bet galios daugiau o jei nori megautis muzika, tai porele monitor raudio silver rs 6 gal ir tiktu. jau pusantru metu jos mane dziugina. uz tokia kaina nieko geriau skambancio negirdejau dar. pries tai turejau jbl e100, tai buvo didziausia mano gyvenimo klaida

  18. #18
    "Garso Harmonija" Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    41
    Žinučių
    723
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą

    paskutiniai JBL'ai, kurie vos vos kažkiek grojo buvo XTi serija. IMXO. Po to sekė išlaidų optimizacija....
    "Garso Harmonija" - Tikro Garso Namai Klaipėdoje

  19. #19
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata Jazzas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    paskutiniai JBL'ai, kurie vos vos kažkiek grojo buvo XTi serija. IMXO. Po to sekė išlaidų optimizacija....
    kai rinkausi kolonėles sau, žiūrinėjau ir gsp projektų.. bet kuo daugiau domėjausi, tuo daugiau žmoniu mane nuo ju atkalbino.. Tačiau pats nenuvažiavau paklausyti, tad nieko negaliu sakyti.. nuvažiuok dabar geriau i ELIXa ten iki 50% procentų nuolaidos audio aparatūrai. Manau tikrai ką nors išsirinksi.. pats pasiėmiau iš ten SWANS. galbūt nėra tai apie ką svajojau, tačiau viduriukas ir aukšti ausiai tikrai mielas... truputi žemo mažoka, bet ka noreti iš resyverio...
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  20. #20
    Naujokas shnipiz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2009
    Amžius
    36
    Žinučių
    87
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    kiek sumokejai uz SWANS jei ne paslaptis?

  21. #21
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata shnipiz rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    kiek sumokejai uz SWANS jei ne paslaptis?
    http://www.elix.lt/index.php?id=3&pr=1120
    uz stai sias 999+999=1998lt
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  22. #22
    Naujokas shnipiz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2009
    Amžius
    36
    Žinučių
    87
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    galetu tokios nuoaidos ir hi fi pasauly buti

  23. #23
    Jaunius evkapoc is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2011
    Žinučių
    8
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata shnipiz rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    jei perki jbl, tai iskarto geriau koncertines MRX kokias. kokybes tiek pat mazai bus, bet galios daugiau o jei nori megautis muzika, tai porele monitor raudio silver rs 6 gal ir tiktu. jau pusantru metu jos mane dziugina. uz tokia kaina nieko geriau skambancio negirdejau dar. pries tai turejau jbl e100, tai buvo didziausia mano gyvenimo klaida
    Na nereikia taip žiauriai
    JBL ES-100 ir jų pirmtakai stovi ir studijose.
    Garsiai šaukti kažką ką pasakė kažkada kažkas kažkam yra neprofesionalu.

    Šių kolonėlių išskirtinis braižas yra gera garso rezoliucija. Jei turite gerą stiprintuvą ( apie receiverius nekalbam) jūs girdėsite visus įrašo trūkumus. Jei visas atkūrimo traktas yra vertas dėmesio - pamiršite kas yra ekvalaizeris ir tembrų reguliatorius - jų nebereikia. Tiesa jei stiprintuvas turi mažą pikinę galią - bosas gali nuviti, bet jei ji siekia 200W pajausite kaip bosas nuvilnyja kūnu .

    Morint suprasti kas yra JBL ES100 .... jas reikia palyginti su dešimtimi kitų stovinčių šalimais,

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT